iSMART

Image

Funkce iSMART neustále vyhodnocuje složité údaje o provozu všech technologií propojených v systému iCOOL. Výsledky pak prezentuje na úvodní obrazovce uživatelského rozhraní. Nemusíte tedy pracně hledat a porovnávat údaje z jednotlivých zařízení a snažit se je interpretovat. V každém okamžiku máte přehled o celkovém stavu domu i o jednotlivých oblastech:

Image

zdraví

Image

energie

Image

údržba

Image

bezpečnost

Díky přehledné grafice s využitím barevné škály od zelené po červenou rychle zkontrolujete, co je a co případně není v pořádku. Dozvíte se, jaké jsou příčiny nebo doporučení, a systém iCOOL upraví vnitřní prostředí tak, aby předešel nežádoucím následkům, pokud to bude v jeho možnostech.

Jak iSMART pomáhá?

Funkce iSMART se aktivně podílí na změnách v užívání budovy ve prospěch úspory energií, zdravého prostředí a ochrany investic správnou údržbou zařízení.

Důsledkem nesprávného vnitřního prostředí může být například rosení oken na vnitřní straně. Stékající vlhkost způsobuje vznik plísní a výrazně zhoršuje kvalitu prostředí v domě. Do hry zde vstupuje více faktorů, přičemž mezi nejdůležitější patří vnitřní a vnější teplota, vnitřní vlhkost a konstrukce budovy. iSMART tyto hodnoty nepřetržitě sleduje a upozorní vás na možné riziko.