O firmě

Společnost ICT EXPERT s.r.o. byla založena v roce 2005 za účelem realizace IT projektů pro SMB zákazníky, kteří byli převedeni od globálního systémového integrátora, společnosti Dimension Data.

V roce 2007 došlo ke vstupu developerské společnosti INFINEX CZECH a.s., která zahájila vývoj minimalistického, designového a chytrého bydlení. Propojení znalostí z oboru IT a stavebnictví nasměrovalo naši činnost k oboru automatizace staveb a v roce 2010 jsme již realizovali první projekty.

V této nové fázi rozvoje společnosti jsme vytvořili strategické partnerství se společností TECO a.s., výrobcem prvků původně průmyslové automatizace, které se vyznačují vysokou spolehlivostí. Zároveň v roce 2012 vznikla společnost Natura Space CZ s.r.o. (projekt INFINEX CZECH a EUROPANEL), pro jejíž koncept nízkoenergetických rodinných domů jsme vytvořili zcela unikátní chytrou variantu bydlení.

V roce 2016 jsme dokončili vývoj nadstavby iSMART pro náš inteligentní řídicí systém iCOOL. Tato funkce uživatelům poskytuje velmi jednoduchým způsobem komplexní informaci o provozu budovy z pohledu zdraví, hospodaření s energiemi, bezpečnosti a údržby.

V roce 2017 jsme odstartovali vývoj webového konfigurátoru, který bude sloužit převážně elektromontážním firmám bez programátorského zázemí a umožní jim realizovat chytré domy. V roce 2019 očekáváme dokončení testování a uvolnění produktu pro vybraný okruh partnerů.

Naše přednosti:

  • Nejsme elektrikáři, ale kořeny máme u složitých IT projektů.
  • Dokážeme vytvořit vhodné řešení s důrazem na bezpečnost a spolehlivost.
  • Zcela běžné je pro nás zajištění servisních služeb (SLA).
  • Disponujeme vlastním vývojovým týmem.
Image