Pro elektromontážní firmy

Spojte se s námi a okamžitě můžete nabízet svým zákazníkům realizaci chytrých budov. Konfiguraci a zprovoznění řídicího systému zajistíme, nemusíte se učit programovat. Díky iCOOL půjdete s dobou, získáte více zakázek a zvýšíte své tržby!

V chytrých budovách jsou všechny technologie propojené a jejich optimální provoz zajišťuje automaticky řídicí jednotka – od vytápění a klimatizace přes osvětlení či větrání až po bezpečnostní prvky. Díky spolupráci s námi dokážete svým klientům instalovat plně profesionální systém s vysokým stupněm zabezpečení.

Jak spolupráce s námi probíhá?

Na základě požadavků připravíme optimální návrh řešení a vytvoříme kompletní projektovou dokumentaci. Zajistíme koordinaci všech profesí oboru technických zařízení budov. Dodáme vám komponenty iCOOL a nakonfigurujeme řídicí jednotku podle zadání.

Pomůžeme vám vyhodnotit pilotní provoz a přizpůsobit fungování systému podle jeho výsledků. Poskytujeme plnou technickou a servisní podporu. Podporujeme největší počet koncových zařízení a používáme prvky s vysokou spolehlivostí.

Image