Pro projektanty a architekty

Obohaťte své projekty o skvělé funkce! Se systémem automatizace budov iCOOL si snadno rozšíříte kompetence o projektování chytrých budov. Navrhneme funkce inteligentní budovy a dodáme vám kompletní projektovou dokumentaci pro elektroinstalaci.

Navrhnout dobrý dům znamená nejen vyhovět aktuálním požadavkům investora, ale také myslet na budoucnost. Bude provoz budovy úsporný, bude v ní zdravé prostředí, budou efektivně fungovat všechny technologie? S řídicí jednotkou iCOOL rozhodně ano – inteligentní dům se o vše postará sám.

Jak spolupráce s námi probíhá?

Provedeme analýzu požadavků investora a navrhneme funkce inteligentního domu. Naprojektujeme plně profesionální systém automatizace s vysokým stupněm zabezpečení a spolehlivosti. Systém iCOOL má navíc nastavitelný stupeň inteligence – není třeba se obávat „nadvlády technologií“.

Dodáme vám kompletní projektovou dokumentaci elektro potřebnou ke stavebnímu povolení nebo pro realizaci stavby. Zajistíme koordinaci všech ostatních profesí oboru technických zařízení budov. Nabízíme  možnost provize za prostředkování v případě realizace návrhu.

Image