Pro stavební firmy a developery

Spolupráce s námi vám umožní stavět doopravdy chytré budovy. Řídicí jednotka iCOOL se postará o úspory energií a zdravé vnitřní prostředí a umožní jednoduché ovládání všech systémů z jednoho rozhraní. Poměr mezi hodnotou nemovitosti a cenou stavby se výrazně zvýší.

Systém iCOOL propojuje všechny technologie v budově a zajišťuje jejich optimální provoz. Nepřetržitě vyhodnocuje data ze všech systémů a nabízí přehled o aktuálním stavu z hlediska zdraví, zabezpečení, údržby a úspor. Umožňuje dosáhnout vysokého energetického standardu a předchází havarijním stavům.

Jak spolupráce s námi probíhá?

Na základě analýzy požadavků investora navrhneme propojení řídicí jednotky iCOOL s technologiemi. Vytvoříme projektovou dokumentaci pro celou elektroinstalaci, nebo jen rozvaděč, a dodáme potřebné komponenty. Dokážeme propojit velké množství zařízení jako jsou krby, tepelná čerpadla, rekuperační jednotky nebo fotovoltaické nebo solární systémy.

Propojíme technologie tak, aby budova splňovala kritéria náročných energetických standardů. Zajistíme on-line monitoring provozu pro sledování incidentů a požadavků na údržbu. Zaškolíme obsluhu, otestujeme systém v pilotním provozu a zabezpečíme záruční a pozáruční servis.

Image